Registr
plemeníků

Přihlášení

Ilustrace zpravodaje
Národní výstava Animal Tech, Miyszani łowiec Košařiska, Selský den ve Vrběticích, Ovčákův rok, Zá...

Nákupní trhy beranů

Datum Akce Nadpis Popis akce Ke stažení
25.11.2017 NT plemenných beranů a kozlů Sedlčany
18.11.2017 Klasifikace plemenných beranů ze stáje Nový Knín, farma Kosařův mlýn
07.11.2017 NT plemenných beranů Bludovice u Nového Jičína
28.10.2017 ENT plemenných beranů romney Vrbětice
28.10.2017 NT plemenných beranů Lhotka u Telče
21.10.2017 NT plemenných beranů Zlobice, jehněčí speciality
21.10.2017 NT plemenných beranů Slušovice
20.10.2017 NT Janovice nad Úhlavou
14.10.2017 Ovčácký den moravskoslezského krajského sdružení, NT plemenných beranů Vendryně, ENT oxford down,
14.10.2017 NT plemenných beranů Rýzmburk
06.10.2017 ENT plemenných beranů romanovské ovce a clun forest. Předvádění plemen ovcí a koz
05.10.2017 ENT plemenných beranů zwartbles, ENT kozlů plemene koza zakrslá (holandského typu), NT plemenných beranů a kozlů na výstavě Náš chov Lysá nad Labem
30.09.2017 NT plemenných beranů Strakonice
30.09.2017 NT plemenných beranů Podhůra
29.09.2017 NT Málkovice
28.09.2017 Svatováclavský trh plemenných beranů a kozlů Pěnčín, ovčácký den libereckého krajského sdružení
27.09.2017 NT plemenných beranů Opatov na Moravě
26.09.2017 NT plemenných beranů Choceň
23.09.2017 NT plemenných beranů Sedlčany
20.09.2017 NT plemenných beranů VF ovcí Rožnov pod Radhoštěm
16.09.2017 NT plemenných beranů a kozlů na Zlobici
09.09.2017 NT plemenných beranů a kozlů Podvíhov
09.09.2017 NT plemenných beranů a kozlů Žumberk - Prostějov
24.08.2017 NT beranů Země živitelka
19.08.2017 Ovenálie – Ovčácké slavnosti na Zlobici, celostátní výstava plemen ovcí a koz, burza ovčí vlny
15.08.2017 Klasifikace plemenných beranů ze stáje Valašská Bystřice
30.06.2017 Klasifikace plemenných beranů texel ze stáje Hrusice
03.06.2017 ENT plemenných beranů romanovské ovce Horní Bučice, klubová výstava

ELITNÍ NÁKUPNÍ TRH A KLUBOVÁ VÝSTAVA ROMANOVSKÉ OVCE JE ZRUŠENA Z DŮVODU MALÉHO POČTU PŘIHLÁŠENÝCH CHOVATELŮ A JEJICH ZVÍŘAT!

27.05.2017 Krajské shromáždění členů středočeského krajského sdružení, ENT plemenných beranů vřesové ovce, NT plemenných beranů a kozlů Sedlčany, ovčácký den Středočeského kraje

Plemena ovcí: VR, ZW, K,V,R, NC, SF, CH, KA

20.05.2017 NT plemenných beranů a kozlů Strakonice

NÁKUPNÍ TRH JE ZRUŠEN Z DŮVODU MALÉHO POČTU PŘIHLÁŠENÝCH BERANŮ!

20.05.2017 Košařiska, "Míchání ovcí – Miyszani łowiec", NT plemenných beranů a kozlů

Plemena ovcí: OD, SF, SH, V, T, LA, K, CF

19.05.2017 NT plemenných beranů a kozlů Pěnčín

Plemena ovcí: AL, VR, BE, SH, SD

19.05.2017 NT Úborsko, areál u penzionu " U Jandů", začátek 10.00

Plemena ovcí: KH, SF, CF

13.05.2017 NT beranů Animal Tech Brno

plemena ovcí: LA, BE, ZW

13.05.2017 ENT plemenných beranů šumavská ovce, Michlova Huť

Plemena ovcí S, ML

08.05.2017 NT plemenných beranů Podhůra

Plemena ovcí: KA. ZW, BE

08.05.2017 NT plemenných beranů a kozlů Podhůra
06.05.2017 NT plemenných beranů a kozlů Královéhradeckého kraje Rýzmburk

Kozli: anglonubijská a burská koza, berani: BE, CF, R, SF, ZW.

01.05.2017 NT plemenných beranů a kozlů na Zlobici

Plemena: Kozy anglonubijská, burská, hnědá krátkosrstá, berani ZW, AL, SF

19.12.2016 Brníčko
19.11.2016 NT na plemenné berany Sedlčany
16.11.2016 Ze stáje Horní Dvorce
12.11.2016 Klasifikace plemenných beranů ze stáje Nový Knín, farma Kosařův mlýn
12.11.2016 Zlobice
11.11.2016 Ze stáje Divišová
09.11.2016 Klasifikace plemenných beranů ze stáje Žilina u Nového Jičína
02.11.2016 NT plemenných beranů Bludovice u Nového Jičína
29.10.2016 NT plemenných beranů Lhotka u Telče
28.10.2016 ENT plemenných beranů romney Vrbětice
22.10.2016 NT plemenných beranů Slušovice, farma Dušana Matůšů
21.10.2016 NT plemenných beranů Janovice nad Úhlavou
20.10.2016 Klasifikace plemenných beranů ze stáje Nečtiny
15.10.2016 NT plemenných beranů Rýzmburk
15.10.2016 NT plemenných beranů na Zlobici, občerstvení

V sobotu dopoledne bude probíhat od 10 hodin hodnocení plemenných beranů a kozlů, bude otevřená Koliba a připraveno občerstvení pro chovatele a návštěvníky. 

08.10.2016 Ovčácký den moravskoslezského krajského sdružení, NT plemenných beranů Vendryně, ENT oxford down
07.10.2016 ENT plemenných beranů clun forest a romanovské ovce - Lysá nad Labem

Klasifikace beranů plemene clun forest začíná ve 13.00 hodin, klasifikace beranů plemene romanovské ovce začíná v 17.30 hodin 

06.10.2016 ENT plemenných beranů zwartbles, ENT plemenných kozlů zakrslých koz (holandského typu), NT plemenných beranů a kozlů – Lysá nad Labem
01.10.2016 NT plemenných beranů Strakonice
01.10.2016 NT plemenných beranů Podhůra
30.09.2016 NT plemenných beranů Opatov na Moravě
30.09.2016 NT plemenných beranů Málkovice u Stříbra
29.09.2016 NT na plemenné berany Žabčice
28.09.2016 Svatováclavský trh plemenných beranů a kozlů, ovčácký den libereckého krajského sdružení - farma J. Pulíčka, Pěnčín u Jablonce n. N.
27.09.2016 NT plemenných beranů Choceň
24.09.2016 NT plemenných beranů Sedlčany
22.09.2016 NT plemenných beranů VF ovcí Rožnov pod Radhoštěm
17.09.2016 ENT plemenných kozlů anglonubijských koz, NT plemenných kozlů a beranů, farmářský trh a vlněná burza na Zlobici
15.09.2016 NT na plemenné berany Radešínská Svratka
10.09.2016 NT plemenných kozlů a beranů - Podvihov
10.09.2016 NT plemenných beranů a kozlů Žumberk, místní část Prostějov
08.09.2016 Brocno ze stáje
08.09.2016 Horní Dvorce ze stáje
28.08.2016 NT plemenných beranů Země živitelka
16.08.2016 Klasifikace plemenných beranů ze stáje Valašská Bystřice
13.08.2016 NT plemenných beranů a kozlů - Ovenálie Zlobice
25.06.2016 Chrastěšovské paseky - klasifikace plemenných beranů

SF

24.06.2016 NT plemenných beranů texel - Hrusice
18.06.2016 ENT plemenných beranů vřesové ovce - Sedlčany

VR, V, NC

11.06.2016 Jarní klubová výstava romanovských ovcí a NT plemenných beranů romanovské ovce - Horní Bučice
28.05.2016 NT plemenných beranů a kozlů Strakonice
27.05.2016 NT plemenných beranů a kozlů Pěnčín
21.05.2016 Míchání ovcí – Myiszani loviec Košařiska, NT plemenných beranů

Spółka Koliba was wszeckich pozywo na MIYSZANI ŁOWIEC w sobotym 21. 5. 2016 od 10.00 godz.
w tym roku na Kamynity zwiymy na miyszani łowiec.
Serdecznie zaproszómy !!!

21.05.2016 NT plemenných beranů a kozlů, Den chovatelů ovcí a koz středočeského krajského sdružení - Sedlčany
20.05.2016 NT plemenných beranů Janovice nad Úhlavou
20.05.2016 Javorná
14.05.2016 ENT plemenných beranů šumavská ovce, Michlova Huť
08.05.2016 NT plemenných beranů Podhůra
07.05.2016 NT plemenných beranů a kozlů Královéhradeckého kraje, Rýzmburk
01.05.2016 NT plemenných beranů a kozlů na Zlobici

Berani SF 4 ks, R 3 ks, ML a ZW, kozli BU 3 ks a AN. Začátek v 10 hodin.

03.04.2016 NT plemenných beranů a kozlů, Techagro Brno

Plemena AL, ML,  ZW začátek 10.30 hod

02.02.2016 Klasifikace beranů lacaune Horní Dvorce

Začátek hodnocení 12 hodin, 602 411 193

30.11.2015 Klasifikace beranů lacaune Brníčko
14.11.2015 3. Národní šampionát romanovských ovcí a ENT plemenných beranů romanovské ovce Tehov

Plemeno R

14.11.2015 Klasifikace plemenných beranů ze stáje Nový Knín, farma Kosařův mlýn
11.11.2015 Klasifikace plemenných beranů ze stáje Žilina u Nového Jičína
04.11.2015 NT plemenných beranů Bludovice u Nového Jičína
31.10.2015 NT plemenných beranů Lhotka u Telče-Turistatek Javořice. Začátek 10 hod, přejímka zvířat od 9 hod

Číslo hospodářství NT 6109531520. Občerstvení zajištěno. Tel 777317111

30.10.2015 ENT plemenných beranů romney na farmě Vrbětice, začátek od 10 hodin
24.10.2015 NT plemenných beranů Vizovice u Sokolovny od 10 hod

Berani SF,VF,CF,CH

23.10.2015 NT plemenných beranů Janovice nad Úhlavou
22.10.2015 Klasifikace plemenných beranů ze stáje Nečtiny
17.10.2015 NT plemenných beranů Rýzmburk
17.10.2015 NT plemenných beranů Zlobice, jehněčí speciality, country hudba

ČH CZ 62020325

10.10.2015 Ovčácký den moravskoslezského krajského sdružení, NT plemenných beranů Vendryně, ENT oxford down
09.10.2015 NT plemenných beranů ostatních plemen ovcí, ENT CF, NT plemenných kozlů, ENT plemenných kozlů zakrslých koz (holandského typu)
08.10.2015 ENT plemenných beranů suffolk, ENT plemenných beranů zwartbles
03.10.2015 NT plemenných beranů Podhůra
02.10.2015 NT plemenných beranů Opatov na Moravě
02.10.2015 NT plemenných beranů Málkovice
30.09.2015 NT plemenných beranů Žabčice
28.09.2015 Svatováclavský trh plemenných beranů a kozlů, farma J. Pulíčka, Pěnčín u Jablonce n. N.
26.09.2015 NT plemenných beranů Strakonice
24.09.2015 NT plemenných beranů Choceň
19.09.2015 NT plemenných beranů - Sedlčany
18.09.2015 Klasifikace plemenných beranů ze stáje Láz u Radomyšle

NEKONÁ SE!

17.09.2015 NT plemenných beranů VF ovcí Rožnov pod Radhoštěm
12.09.2015 ENT plemenných kozlů anglonubijských koz, NT plemenných kozlů a beranů - areál Oveka,a.s. - Zlobice

ČH NT CZ62020325

10.09.2015 Klasifikace Horní Dvorce

Klasikace beranů LA ze stáje

05.09.2015 NT plemenných kozlů a beranů - Podvihov
04.09.2015 NT plemenných beranů a kozlů Chrudim - Žumberk - místní část Prostějov - Ranč splněný sen (6 km od Slatiňan).

ČH CZ53074627, začátek v 10 hod

03.09.2015 Brocno ze stáje

VR, OU

29.08.2015 NT beranů Země Živitelka
18.08.2015 Klasifikace plemenných beranů ze stáje Valašská Bystřice
15.08.2015 NT na plemenné berany a kozly Ovenálie Zlobice

Začátek v 11 hodin, ČH NT CZ 62020325

27.06.2015 NT Národní výstava Brno
20.06.2015 ENT plemenných beranů vřesové ovce - Sedlčany
20.06.2015 NT beranů Sedlčany
12.06.2015 NT plemenných beranů texel - Hrusice
30.05.2015 Jarní klubová výstava romanovských ovcí a NT plemenných beranů romanovské ovce- Horní Bučice

 Tradiční jarní výstava spojená s klasifikací beranů  

30.05.2015 NT plemenných beranů a kozlů Strakonice

Plemena: V, H, KH, SF, T

29.05.2015 NT Pěnčín

Plemeno VF

23.05.2015 NT plemenných beranů a kozlů, Den chovatelů ovcí a koz středočeského krajského sdružení - Sedlčany

Plemena: CH, SF, H 

22.05.2015 NT plemenných beranů Janovice nad Úhlavou

Plemena: SF, R, ZW

16.05.2015 ENT plemenných beranů šumavská ovce, Michlova Huť

Plemeno: S

16.05.2015 Míchání ovcí – Myiszani loviec Košařiska, NT plemenných beranů

Plemena: SF, V, OD

10.05.2015 NT plemenných beranů Huníkov

Plemena: SF, NC, R, SH, 

09.05.2015 NT plemenných beranů a kozlů královéhradeckého kraje, Rýzmburk

Plemena: SF, T, BE, R, H, ZW, CF

08.05.2015 NT plemenných beranů Podhůra

NT zrušen

01.05.2015 NT plemenných beranů a kozlů na Zlobici

Plemena: SF 4 ks, ML 2 ks, T 5 ks, H 5 ks, R 5 ks, AL 2 ks; kozy BU 3 ks, B 3 ks. ČH NT CZ 62020325

15.11.2014 ENT romanovské ovce Tehov

Plemeno : R

15.11.2014 Nový Knín - klasifikace beranů ze stáje

Plemeno: SF Farma Kosařův mlýn

11.11.2014 Źilina u Nového Jičína - klasifikace beranů

Plemeno: SF

05.11.2014 NT plemenných beranů Bludovice u Nového Jičína

Plemena: V, SF, OD, T

29.10.2014 Klasifikace Horní Dvorce

Klasifikace beranů lacaune, začátek ve 12 hodin

27.10.2014 ENT plemenných beranů romney Vrbětice

NÁHRADNÍ TERMÍN 27.10.2014.

24.10.2014 NT Janovice nad Úhlavou

Plemena: OD, CH, ZW, SF, R

23.10.2014 Nečtiny - klasifikace plemenných beranů ze stáje

Plemena: CH, K

18.10.2014 NT plemenných beranů Rýzmburk

Plemena: T, BE, SF, R, ZW, CF

18.10.2014 NT plemenných beranů Zlobice, jehněčí speciality, hudba Franta Suchý

Plemena: ML, SF, OD, VF, H
Kozli AN, BU, B, H

18.10.2014 NT plemenných beranů Vizovice

Plemena: SF, CH, VF, CF

17.10.2014 Klasifikace Brníčko

plemeno lacaune

11.10.2014 NT plemenných beranů Podhůra

Plemena KA, R, ZW

11.10.2014 NT plemenných beranů Vendryně - oxford down

Plemena: T, CH, SF, OD, V, J
Ovčácký den moravskoslezského krajského sdružení

10.10.2014 NT beranů kombinovaných plemen na výstavě Náš chov 2014 - Lysá nad Labem

Plemena: CH, VR, R, T, ML, K, CF

09.10.2014 ENT SF Lysá nad Labem

Plemeno: SF

09.10.2014 ENT ZW Lysá nad Labem

Plemeno: ZW

01.10.2014 Žabčice - klasifikace beranů

Plemena: CH, SF, ZW

28.09.2014 Svatováclavský trh plemenných beranů a kozlů Pěnčín,

Plemena: SF, CH, VR, K
ovčácký den libereckého krajského sdružení

27.09.2014 NT plemenných beranů Strakonice

Plemena: R, OD, H, ZW, SF, CH

26.09.2014 NT plemenných beranů Opatov na Moravě

Plemena: SF, CH, ZW, CF

25.09.2014 NT plemenných beranů Choceň

Plemena: SF, CH, R, T

20.09.2014 NT plemenných beranů - Sedlčany

Plemena: CH, SF, KA, NC, T, AL, VR

19.09.2014 Láz u Radomyšle - klasifikace beranů ze stáje

Klasifikace beranů z chovu pana Diviše a paní Divišové se nekoná.

17.09.2014 NT plemenných beranů VF ovcí - Rožnov pod Radhoštěm

Plemeno: VF, CH, H, K

13.09.2014 NT plemenných beranů a kozlů na Zlobici

Plemena: SF, ZW

11.09.2014 NT Radešínská Svratka

Plemena ML

06.09.2014 NT plemenných beranů a kozlů Pardubice

Plemena: SF, R, CF, T, BE, CH Krajská výstava ovcí a koz pardubického kraje

06.09.2014 NT plemenných beranů a kozlů Podvíhov

Plemeno: T, SF, CH, KA

05.09.2014 Klasifikace Horní Dvorce

Plemeno lacaune, začátek ve 12 hodin

30.08.2014 NT plemenných beranů České Budějovice - Země živitelka

Plemena: V, S

19.08.2014 Valašská Bystřice - klasifikace beranů ze stáje

Plemeno: LA

16.08.2014 NT Ovenálie Zlobice

Plemena: ML, SF, H, CF, K, AL

28.06.2014 Hrusice - klasifikace beranů ze stáje

Plemena: T

21.06.2014 ENT plemenných beranů vřesové ovce Sedlčany

Plemena: VR, budou předvedeni i V, CF

31.05.2014 NT plemenných beranů a kozlů Strakonice

Plemena: SF, H, NC, KH, T

31.05.2014 NT Horní Bučice

Plemeno: R

23.05.2014 NT plemenných beranů Janovice nad Úhlavou

Plemena: SF, R, H, ZW, KH, OU

17.05.2014 ENT plemenných beranů šumavská ovce - Michlova Huť

Plemeno: S

17.05.2014 NT plemenných beranů Košařiska

Plemena: SF, ZW
Míchání ovcí - "Myiszani loviec"

17.05.2014 NT plemenných beranů a kozlů Sedlčany

Plemena: CH, SF, NC, ML, H, KA, VR
Ovčácký den středočeského krajského sdružení

10.05.2014 NT plemenných beranů a kozlů královéhradeckého kraje Rýzmburk

Plemena: T, BE, SF, R, ZW, KA, JS, VF

10.05.2014 ENT plemenných beranů Podhůra

Plemeno: KA
Pro malý zájem chovatelů byl NT zrušen

01.05.2014 NT plemenných beranů a kozlů na Zlobici

Plemena: H, ML, SF, ZW, anglonubijská koza

25.04.2014 Horní Dvorce - klasifikace beranů

Plemena: LA

08.04.2014 Brníčko - klasifikace beranů

Plemena: LA

30.03.2014 Techagro Brno

Klasifikace plemenných beranů a kozlů na předvadišti pavilonu H BVV od 10.30 hod.
Plemena ML, AL, ZW, kozy AN, M

16.11.2013 ENT plemenných beranů romanovské ovce TEHOV

Pozor!!! změna místa konání!!

16.11.2013 Klasifikace plemenných beranů ze stáje Nový Knín

farma Kosařův mlýn

06.11.2013 NT plemenných beranů Bludovice u Nového Jičína
05.11.2013 Klasifikace plemenných beranů ze stáje Žilina u Nového Jičína
01.11.2013 ENT plemenných beranů romney Vrbětice

Během dne bude probíhat ukázka praní a zpracování vlny, odpoledne zahraje cimbálka

25.10.2013 NT beranů Janovice nad Úhlavou
24.10.2013 Klasifikace plemenných beranů ze stáje Nečtiny
19.10.2013 NT plemenných beranů Žernov u České Skalice - Rýzmburk
19.10.2013 NT plemenných beranů a kozlů Zlobice

NT plemenných beranů a kozlů Zlobice - od 10 hodin, zabijačka k poslechu hraje Jarda Kozelek.

19.10.2013 NT plemenných beranů Vizovice
05.10.2013 NT plemenných beranů Vendryně

Ovčácký den moravskoslezského krajského sdružení, NT plemenných beranů Vendryně, ENT oxford down

05.10.2013 NT plemenných beranů Podhůra

Nákupní trh se nebude konat z důvodu malého zájmu chovatelů o hodnocení beranů

03.10.2013 NT plemenných beranů a kozlů Lysá nad Labem

NT plemenných beranů a kozlů na výstavě Náš chov Lysá nad Labem, ENT suffolk, zwartbles

02.10.2013 NT plemenných beranů Žabčice

Plemena SF, CH, ZW

28.09.2013 Svatováclavský trh Pěnčín

Svatováclavský trh plemenných beranů a kozlů Pěnčín, ovčácký den libereckého krajského sdružení

28.09.2013 NT plemenných beranů Strakonice
27.09.2013 NT plemenných beranů Opatov na Moravě
25.09.2013 NT plemenných beranů Choceň
21.09.2013 NT plemenných beranů Sedlčany, ENT CH
20.09.2013 Láz u Radomyšle

Klasifikace beranů ze stáje

19.09.2013 Klasifikace ze stáje Brocno

VR, OU

14.09.2013 NT plemenných beranů a kozlů na Zlobici
12.09.2013 NT plemenných beranů a kozlů Podvíhov
11.09.2013 NT kozlů a beranů Morkovice

BU, K

07.09.2013 Pardubice

na krajské výstavě NT plemenných beranů

31.08.2013 NT beranů Země Živitelka
20.08.2013 Klasifikace beranů Valašská Bystřice

LC

20.08.2013 NT Valašské Meziříčí - Podlesí se NEKONÁ!
17.08.2013 NT Ovenálie Zlobice

ML, R, VF

29.06.2013 Klasifikace Hrusice

Plemeno texel

28.06.2013 Brno Národní výstava

ML, ZW, VF, OU, AL, začátek v 9.30

22.06.2013 ENT beranů Sedlčany

Plemeno vřesová ovce

25.05.2013 NT beranů a kozlů Strakonice
25.05.2013 ENT beranů Horní Bučice

Plemeno romanovská ovce

18.05.2013 NT beranů Košařiska
18.05.2013 NT beranů a kozlů Sedlčany
17.05.2013 NT beranů Janovice nad Úhlavou
11.05.2013 ENT beranů Michlova Huť

Plemeno šumavská ovce

04.05.2013 NT beranů Podhůra

Plemeno kamerunská ovce, BE, AN a H koza

01.05.2013 NT beranů a kozlů na Zlobici
20.04.2013 NT beranů a kozlů Dolní Radechová

SF, R, BE, H, J

20.04.2013 Klasifikace Horní Dvorce

plemeno lacaune linie Linux

20.04.2013 Brníčko

plemeno lacaune, linie Lunetic a Lakros

17.11.2012 ENT vřesové ovce Sedlčany

ZRUŠENO

17.11.2012 Klasifikace Nový Knín

Plemeno SF

07.11.2012 Klasifikace Žilina u Nového Jičína

Plemeno SF

07.11.2012 NT Bludovice

Plemena V, SF, OD, T

03.11.2012 ENT Romanovské ovce Stránčice

Plemeno R

02.11.2012 ENT Vrbětice

Plemeno K

27.10.2012 NT Brocno

Plemena OU, VR, ZW, NC, SF

27.10.2012 NT Vizovice

Plemena SF, K, CH

27.10.2012 NT Frýdlant

Plemeno K, AL

26.10.2012 NT Janovice nad Úhlavou

Plemena OD, CH, ZW, SF, R

25.10.2012 Klasifikace Nečtiny

Plemena CH, K, ML

20.10.2012 NT beranů Zlobice

plemena - ML, SF, OD, VF

13.10.2012 NT Vendryně

Plemena T, CH, SF, OD, V, J

13.10.2012 NT Nové Město nad Metují - Krčín

PLemena T, BE, SF, R, ZW

06.10.2012 ENT Podhůra

plemeno KA, R, ZW, BE

05.10.2012 ENT Lysá nad Labem CH

Elitní nákupní trh CH

04.10.2012 ENT Lysá nad Labem SF, ZW

Elitní nákupní trh SF, ZW

04.10.2012 NT Lysá nad Labem

NT Lysá nad Labem plemena VF, R, T, ML, K

29.09.2012 NT Strakonice

Plemena CH, SF, ZW, VF, V, VR

28.09.2012 Svatováclavský trh Pěnčín

plemena ovcí - SF, CH, VF, K, R,
plemena koz - AN, B, H

27.09.2012 Klasifikace beranů Orlov

plemeno CH

27.09.2012 NT beranů Opatov

plemena - SF, CH

26.09.2012 NT beranů Choceň

plemena - SF, T, OD, CH

22.09.2012 NT beranů Sedlčany

plemena - AL, SF, CH, NC, KA, SD, CF, VR

15.09.2012 NT beranů a kozlů Zlobice

plemena koz - B, H, BU
plemena ovcí - SF, CH, ML

08.09.2012 NT beranů a kozlů Pardubice

plemeno koz - H
plemena ovcí - SF, CF, R, BE

07.09.2012 NT beranů a kozlů Podvíhov

plemena koz - B, H
plemena ovcí - CH, T, SF

01.09.2012 Země živitelka 2

CF, SF, H, V

31.08.2012 Země živitelka 1

V, VR, SF

21.08.2012 NT Podlesíu Valašského Meziříčí

VF, T

21.08.2012 Klasifikace Valašská Bystřice

LC, Syntetická mléčná linie, SF

18.08.2012 NT Ovenálie Zlobice

AL, SF, R, CF, ML, CH

29.06.2012 Klasifikace plemenných beranů ze stáje Hrusice

plemeno: T

09.06.2012 ENT Horní Bučice, klubová výstava romanovských ovcí

plemeno: R

26.05.2012 NT Strakonice

plemena

19.05.2012 NT Košařiska

plemena SF, ZW

19.05.2012 NT Sedlčany

plemena

18.05.2012 NT Janovice nad Úhlavou

plemena

12.05.2012 ENT Michlova Huť

plemeno: Š

05.05.2012 NT Horní Radechová

plemena: SF, H, BE, R

05.05.2012 NT Podhůra

plemena: KA,BE,ZW

01.05.2012 NT Zlobice

plemena: ML, VF, T, SF, burská koza

19.04.2012 Brníčko Hrdlička

Plemeno LA

02.04.2012 Techagro Brno

plemena: CF, BE, AL, V

18.11.2011 NT Nový Knín

Plemeno : SF

09.11.2011 Žilina u Nového Jičína - klasifikace

Plemena: SF

09.11.2011 NT Bludovice

Plemena : V, SF, OD, T,

05.11.2011 ENT Romanovské ovce - Stránčice

Plemeno: R, BE

05.11.2011 ENT Vřesové ovce - Sedlčany

Plemeno: VR, SF, CH, SH, H, K

03.11.2011 NT Vrbětice

Plemena: K,

22.10.2011 NT Zlobice

Plemena : ML, SF, ZW, OD, VF, CF,

22.10.2011 NT Vizovice

Plemena: SF, K, CH,

21.10.2011 NT Janovice nad Úhlavou

Plemena: OD, CH, ZW, SF, R

20.10.2011 Nečtiny - klasifikace beranů

Plemena: CH, K

15.10.2011 NT Vendryně

Plemena: T, CH, SF, OD, V, J

15.10.2011 NT Nové Město nad Metují - Krčín

Plemena: T, BE, SF, R, ZW

08.10.2011 Vonoklasy - klasifikace beranů

Plemeno: SD

08.10.2011 ENT Podhůra

Plemeno : KA, ZW, BE, R

06.10.2011 NT Lysá nad Labem

Plemena : CH, K, AL

06.10.2011 ENT Lysá nad Labem SF, ZW

Plemena: SF, ZW

05.10.2011 Klasifikace beranů Žabčice

Plemena SF, CH

01.10.2011 NT Sedlčany

Plemena : SF, CH, R, VR, OD, NC, ML, KA

30.09.2011 NT Opatov na Moravě

Plemena : SF, CH, R

28.09.2011 Svatováclavský trh Pěnčín

Plemena: SF, CH, VF, R, K, bílá a hnědá koza

27.09.2011 NT Choceň

Plemena : SF, T, OD, R, C,

24.09.2011 NT na plemenné berany Strakonice

Plemena: CH, SF, ZW, VF

23.09.2011 Klasifikace beranů Orlov

Plemena : CH

17.09.2011 NT Zlobice

Plemena: ML, VF, koza bílá a hnědá

10.09.2011 NT Sebuzín

Plemena : SF

07.09.2011 NT Podvihov

CH, SF, OD, T, koza bílá a hnědá

03.09.2011 NT Pardubice - v rámci výstavy Koně v akci

Plemena: SF, CH, R, CF, BE,

27.08.2011 NT Země Živitelka

Plemena V, SF, NC

17.08.2011 NT Podlesí u Valašského Meziříčí

Elitní nákupní trh VF ovce

17.08.2011 Klasifikace beranů Valašská Bystřice

Plemeno LC a kříženci

13.08.2011 NT Ovenálie Zlobice

Plemena Be, R, Zw, ML

02.07.2011 Klasifikace beranů Hrusice

Plemena: T

24.06.2011 Hodnocení beranů a kozlů na Narodní výstavě hospodářských zvířat BVV Brno

Plemena: SF, R, T, CF, ML, CH, koza burská

18.06.2011 NT Horní Bučice

Elitní NT a klubová výstava romanovské ovce

28.05.2011 NT Strakonice

Plemena: CH, SF, KH, L, H, koza burská

28.05.2011 Klasifikace beranů Slavošov

Plemena: NČ, SF

21.05.2011 NT Košařiska

Plemena: V, SF, T, CH

21.05.2011 NT Sedlčany

Plemena: CH, SF, NC, ML, H, KA, VR, K, koza burská

20.05.2011 NT Janovice nad Úhlavou

Plemena: SF, OD, R

14.05.2011 NT Michlova Huť

Elitní NT šumavské ovce

07.05.2011 NT Dolní Radechová

Plemena: BE 5, SF 9, H 1, koza bílá 2, koza burská 1

07.05.2011 NT Podhůra

Elitní NT kamerunské ovce

30.04.2011 NT Zlobice

Plemena: SF 7, ML 8, ZW 2, AL 2, CH 1, 10 burských kozlů

13.11.2010 NT Stránčice

ENT Romanovské ovce

03.11.2010 Klasifikace beranů Žlilina u Nového Jičína

Plemeno SF

03.11.2010 Bludovice u Nového Jičína, farma Bludička

Plemena: K, OD, V, SF

02.11.2010 Hrachov

plemena SH, VR

27.10.2010 NT Přerov

Nákupní trh v Přerově se nebude konat!

27.10.2010 NT Vizovice

Plemena: SF, CH, RM

23.10.2010 NT Zlobice

Plemena: ENT RM a CF, NT SF, T, ML

22.10.2010 NT Janovice nad Úhlavou

Plemena: OD, CH, ZW, SF, R

20.10.2010 Klasifikace beranů Nečtiny

Plemena: CH, K

16.10.2010 NT Nové Město nad Metují – Krčín

Plemena: T, BE, SF, R, ZW

16.10.2010 Klasifikace beranů Orlová

Plemena: OD, CH, SF

07.10.2010 NT Lysá nad Labem

Plemena: Elitní NT SF, ZW, NT T, RM, kozy AN, BU, B

02.10.2010 NT Sedlčany

Plemena: SF, CH, T, H, VR, OD, NC,

02.10.2010 NT Podhůra

Plemeno KA

01.10.2010 NT Opatov na Moravě

Plemena: SF, CH

30.09.2010 NT Choceň

Plemena: SF, T, CH, OD, R, BA

28.09.2010 NT Pěnčín

Plemena: SF, CH, R, VF, K, kozy B, H, BU

26.09.2010 NT Vendryně

Plemena: T, CH, SF, OD, V, R

25.09.2010 NT Strakonice

Plemena: SF, CH, ZW

23.09.2010 Klasifikace beranů Orlov

Plemeno CH

11.09.2010 NT Zlobice

Plemena: SF, OD, CH, V, kozy B, H

05.09.2010 NT Sebuzín

Plemena: SF 12 beranů, NC 2 berani, VF 1 beran

04.09.2010 NT Pardubice

Plemena: SF 15 beranů, R 13, CF 9, RM 6, BE 3, CH 4, BA 2.

03.09.2010 Pozvánka do Podvíhova

Plemeno CH

28.08.2010 NT Země živitelka České Budějovice

Plemena: V, S, SF

18.08.2010 NT Podlesí u Valašského Meziříčí

Elitní NT východofríské ovce

18.08.2010 Klasifikace beranů Valašská Bystřice

Plemeno: LA, syntetická mléčná linie

14.08.2010 NT Ovenálie Zlobice

Plemena: ML, BE, K, CF, CH, ZW, burská koza

26.06.2010 Klasifikace beranů Hrusice

Plemeno: T

29.05.2010 NT Strakonice

Plemena: CH, SF, KH, L

22.05.2010 NT Sedlčany

Plemena: SF 12, KA 7, NC 6, VR 5, CH 3, AL 3, QU 2, SC 1, R 1,

21.05.2010 NT Janovice nad Úhlavou

Plemena: SF 3, OD 7, R 1

16.05.2010 NT Nové Město nad Metují, Krčín

Plemena: SF 12, ZW 6, R 4, BE 3, BG 2, CF 2, VR 1

15.05.2010 NT Horní Bučice

Plemena: Romanovka 7 beranů
...

15.05.2010 NT Michlova Huť

Plemena: Šumavka 31 beranů

15.05.2010 NT Milíkov, Košařiska

Plemena: V 6, SF 1, T 2, CH 1, J 2, VR 2

08.05.2010 NT Podhůra

Plemena: KA 10, BE 1

01.05.2010 NT Zlobice

Plemena: ML 7, R 1.

21.03.2010 NT Techagro Brno

Plemena: BE, BA

20.11.2009 NT Rožnov pod Radhoštěm

Plemena: R

14.11.2009 ENT Romanovské ovce Stránčice

Plemena: R

07.11.2009 Ze stáje Kvisová
04.11.2009 NT Žilina u Nového Jičína (klasifikace ze stáje)

Plemena: SF

29.10.2009 NT Přerov

Plemena: SF, K, CH, ML

24.10.2009 NT Zlobice

Plemena: ML, SF, R

23.10.2009 NT Janovice nad Úhlavou

Plemena: OD, ZW, SF, R

10.10.2009 NT Krčín

Plemena: T, BE, SF, R, ZW

08.10.2009 NT Lysá nad Labem

Plemena: CH, VF, R, LE, T, ML, K, VR, OU

08.10.2009 Lysá nad Labem ENT Suffolk + ENT Zwartbles

Plemena: SF, ZW

03.10.2009 NT Sedlčany

Plemena: SF, CH, R, VR, OD, NC, ML, KA

03.10.2009 NT Podhůra

Plemena: KA

30.09.2009 NT Nečtiny (klasifikace ze stáje)

Plemena: CH, K

28.09.2009 NT Pěnčín

Plemena: SF, CH, VF, K

26.09.2009 NT Strakonice

Plemena: CH, SF, ZW, VF

25.09.2009 NT Opatov na Moravě

Plemena: SF

23.09.2009 NT Choceň

Plemena: SF, T, R

19.09.2009 NT Sebuzín

Plemena: SF, ZW, NC

19.09.2009 NT Hradec u Stříbrné Skalice (klasifikace ze stáje)

Plemena: CH, SF

18.09.2009 NT Orlov (klasifikace ze stáje)

Plemena: CH

12.09.2009 Vendryně, Ovčácký den a NT plemenných beranů, ENT Texel

Plemena: SF, R, CF, T, B, CH, OD

05.09.2009 Pardubice, dostihové závodiště, NT plemenných beranů

Plemena: SF, R, CF, T, B, CH, OD

27.08.2009 - 01.09.2009 Země Živitelka České Budějovice a výstava ovcí a koz Jihočeského kraje

Plemena: V

18.08.2009 NT Podlesí u Valašského Meziříčí, Valašská Bystřice

Plemena: VF, LA

24.07.2009 NT Bellama Holčovice (klasifikace ze stáje)

Plemena: T, CH

27.06.2009 Brno – Národní výstava hospodářských zvířat

Plemena: ML, SF

23.06.2009 NT Hrusice (klasifikace ze stáje)

Plemena: T

23.05.2009 NT Sedlčany

Plemena: CH, SF, NC, ML, H, K, VR

23.05.2009 Slavošov (klasifikace ze stáje) - Nekonal se!

Nekoná se!

22.05.2009 NT Janovice nad Úhlavou

Plemena: OD, ZW

21.05.2009 NT Strakonice

Plemena: CH, SF, KH, L

16.05.2009 12. společný NT Šumavské ovce, Michlova Huť

Plemena: S

16.05.2009 Nové Město nad Metují, Krčín

Plemena: T, BE, SF, R, ZW

16.05.2009 Horní Bučice - ENT Romanovské ovce

Plemena: R

02.05.2009 Podhůra

Plemena: 15 beranu KA, 3 berani BE

02.05.2009 NT Zlobice

Plemena: 9 beranu SF, 12 beranu ML, 3 berani Bílá Alpská ovce

15.11.2008 ENT Romanovská ovce Stránčice
06.11.2008 NT Žilina u Nového Jičína
25.10.2008 NT Zlobice
24.10.2008 NT Janovice n. Úhlavou
23.10.2008 NT Přerov
11.10.2008 NT Krčín
11.10.2008 NT Sedlčany
04.10.2008 NT Podhůra
02.10.2008 NT Lysá nad Labem
02.10.2008 ENT SF Lysá nad Labem
28.09.2008 NT Pěnčín u Jablonce nad Nisou
27.09.2008 NT Strakonice
26.09.2008 NT Opatov
25.09.2008 NT Nečtiny Hrad
24.09.2008 NT Choceň
20.09.2008 NT Vendryně
20.09.2008 NT Dlabal František, Hradec u Stříbrné Skalice
18.09.2008 NT Orlov -Ing. Seidl
13.09.2008 NT Sebuzín
06.09.2008 NT Pardubice
19.08.2008 NT Valašská Bystřice
19.08.2008 NT Valašské Meziříčí
16.08.2008 NT Zlobice Ovenálie
26.06.2008 NT Hrusice
18.06.2008 NT Holčovice - Jelení
28.05.2008 NT Nový Jičín
24.05.2008 NT Krčín
24.05.2008 NT Slavošov
24.05.2008 NT Sedlčany
22.05.2008 NT Strakonice
17.05.2008 NT Michlova Huť
10.05.2008 ENT Horní Bučice
10.05.2008 NT Podhůra
03.05.2008 NT Zlobice
08.04.2008 NT TechAgro Brno

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 

Anketa

Hlavním nosným prvkem Svazu by měly být:
Hlavním nosným prvkem Svazu by měly být
SCHOK © 2009-2015
design by virtual world