AN kozy v Lysé nad Labem

  • 10. září 2021
  • 2 minuty čtení
  • 103
Klub chovatelů AN koz zve na výstavu NÁŠ CHOV

Ve dnech 7. až 10. října se na Výstavišti Lysá nad Labem uskuteční 25. výstava hospodářských zvířat a chovatelských potřeb a celostátní výstava ovcí a koz. Klub chovatelů anglonubijských koz Vás zve na 4. národní výstavu AN koz a na Elitní nákupní trh spojený s bonitací kozlíků. Připojujeme text pozvání:

Vážení chovatelé anglonubijských koz,

10.10.2021 se bude konat 4. Národní výstava AN koz na výstavišti v Lysé nad Labem a Elitní nákupní trh s bonitací kozlíků.

Po loňské nucené pauze se pomalu probouzíme a i trochu obáváme, aby bylo možné se v Lysé sejít. Možná o to víc nás povzbudí společně strávený den s ostatními chovateli a našimi ušatými přáteli.

Vystavující mohou předvést výsledky své chovatelské práce. Návštěvníci potěšit se pohledem na vybraná zvířata a navázat nové kontakty.

Bude připraven katalog vystavovatelů, poháry pro oceněné a od komise se jistě dozvíte něco o exteriéru plemene.

V příloze najdete pozvánku, propozice k výstavě a přihlášku.

Pozor na termín doručení přihlášky.

Pozvánku i propozice můžete poslat každému dalšímu chovateli, o kterém víte, že by měl zájem předvést svá zvířata nebo by se chtěl přijet podívat. Vystavovat mohou všichni chovatelé, není podmínkou být členem klubu. Podmínky pro účast zvířat jsou uvedeny v propozicích.

Na nákupní trh je nutné se přihlásit na PKK, jako obvykle.

Podrobněji:

Ke jménům zvířat. Např. "Lucka od Černé louže". Pojmenování chovu vyjadřuje původ zvířete, tedy chov, kde se narodilo bez ohledu na to, kdo je současný majitel.

Zaškrtnout koza nebo kozel je z důvodu, že u zahraničních známek toto není možné rozeznat.

Podmínky rozdělení tříd a ocenění zůstávají stejné jako v roce 2019.

Kdo poveze zvířata na akci, bude mít možnost proplacení cesťáku.

Pokud by měl někdo obavy ze společného pobytu koz a kozlů. Každý má k dispozici potřebný počet boxů a v předchozích ročnících nedošlo k žádnému nežádoucímu kontaktu. Zvířata jsou v neznámém prostředí a nejsou tak aktivní jako obvykle. V případě potřeby si chovatelé vzájemně pomůžou při dozoru. K ruce jsou také studenti.

Těšíme se na všechny a kdo jede se zvířaty nezapomeňte: KBELÍKY NA VODU S SEBOU!

Za klub Katka Mašátová, 724574942.

Klub chovatelů anglonubijských koz

Pozvánka


Propozice


Přihláška